post

شرکت نشر الکترونیک ایران با همکاری ایرانسل توانسته در زمینه عرضه محصولات و خدمات الکترونیکی، سرویس های مختلف و با محتوای غنی متعددی را به صورت 2G و 3G ارایه کند و به زودی سرویس های بیشتری را در زمینه های گوناگون همچون آموزشی، بازی، ورزش، سرگرمی… ارایه خواهد داد. برخی از این سرویسها:

جام برتر: یک بازی فوتبال آنلاین پرهیجان
فقط لازمه لیگی که دوست دارید رو انتخاب کنید و انلاین با همه کسایی که تو اون لیگ هستن مسابقه بدید
به زودی دوستانتون هم میتونید دعوت کنید و باهاشون رقابت کنید
برید به سایت www.jaambartar.ir دانلود کنید و کلی هم جایزه ببرید

سیب تل: یک بانک ویدیویی به زبان فارسی است که سعی دارد با ارائه ویدیوهای با کیفیت در زمینه خانواده سالم، سبک زندگی سالم، موضوعات عمومی پزشکی و اطلاعات دارویی در حوزه سلامت و زندگی سالم پاسخگوی بخشی از نیاز جامعه باشد. فقط کافیه عدد 1 رو به 738818 بفرستید هم عضو بشید و هم جایزه بگیرید www.sibtel.ir

کارشین: بانک ویدیویی به زبان پارسی است که به نقد و بررسی ویدیویی خودرو ها و موتورسیکلت ها از لحاظ فنی و نوع امکانات می پردازد. کاربر در کارشین به راحتی موتور یا خودرو مورد نظر خود را جستجو کرده و مشخصات فنی و ویدیو های مرتبط با آن را مشاهده میکند.         www.carshin.ir

حس خوب: هدف این سرویس افزایش روحیه کاری و قدرت تصمیم گیری کاربران و ارائه مثال های تاریخی در این راستا به آنان با بهره گیری از نگرش های تجربه شده افراد بزرگ اعم از دانشمندان، فرماندهان و فلاسفه و ورزشکارانی است که دنیا را تحت تاثیر عملکردشان قرار داده اند. علاقه مندان جهت استفاده از این سرویس میتوانند عدد 1 را به شماره 738585 ارسال نمایند.

کمپین بی‌سابقه: هدف از ارائه این سرویس، افزایش اطلاعات عمومی کاربران و  ارتقاء دانش اطلاعات عمومی آحاد جامعه میباشد . جهت استفاده میتونید عدد 1 رو به شماره 738897 بفرستید، عضو بشید و جوایز ویژه دریافت کنید.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *