post

در حوزه تولید و توزیع محتوا در فضای اپراتوری شرکت نشر الکترونیک ایران به عنوان یکی از بزرگ‌ترين ارائه کنندگان خدمات ارزش افزوده (VAS)مخابراتی در ايران میباشد. این شرکت دارای مجوز اگریگیتوری از اپراتور همراه اول بوده که توانسته محصولات متنوعی از سرویس های 2g و  3gرا به مشترکان اپراتورهای همراه اول معرفی کند. در حال حاضر این شرکت خدمات متنوع و گسترده‌ای را در سراسر کشور بر روی تلفن همراه بصورت متنی، باند پهن، اپلیکیشن و … برای عموم مردم و سازمانهای مختلف ارايه می‌نمايد. تعدادی از سرویس های نشر الکترونیک در همراه اول:

آیمن (Eye Man) : یک بازی مبتنی بر واقعیت افزوده است که می‌توانید از دریچه‌ی دوربین گوشی موبایل یا تبلت خود به اطراف نگاه کنید و اشیایی را در محیط ببینید که در دنیای واقعی وجود ندارند. با ضربه زدن روی هر کدام از این اشیاء در صفحه‌‌ی لمسی، آن شی به شما تعلق می‌گیرد. از این به بعد کافی است در هر کجا از ایران که هستید در اطراف خود پرسه بزنید و اشیایی را که در صفحه دوربین بازی می‌بینید لمس کنید. هدف شما کامل کردن قطعات مورد نیاز برای ماشین در7 مرحله و در نهایت برنده شدن خودروی 206 است. اولین کاربری که در هر لیگ بتواند قطعات لازم را جمع‌آوری کند برنده یک دستگاه 206 می‌شود. برای عضویت در سرویس همراه اولی ها همین الان عدد 1 را به 309299 ارسال کنید و یا به وب سایت www.eyeman.ir مراجعه نمایید.

اپیدو: سریعترین سرویس پخش آنلاین ویدئو
. آرشیو کامل فیلم، سریال، برنامه کودک، برنامه آموزشی و محتوای اختصاصی
. سرعت بالا و عدم نیاز به اینترنت پرسرعت
. امکان مشاهده ی آنلاین و دانلود قانونی
. قرعه کشی های متعدد و جوایز ویژه
. ترافیک رایگان اینترنت همراه اول
با توجه به مزاياى اين سامانه كه توسط شركت توسعه ايده راشا تأمين گرديده است، مخاطبان فراوانى در كوتاه مدت جذب اين سرويس شده اند.
برای همراهی و عضویت در خانواده بزرگ اَپیدو، عدد 1 را به 307000 ارسال نمایید. www.appido.ir

آرتل: یک سامانه چندرسانه‏ای است که شامل ویدیو های آموزش در زمینه‌هایی همچون آموزش عکاسی, آموزش موسیقی, آموزش نقاشی , آموزش طراحی، هنر در خانه, هنرهای دستی، ساخت کاردستی و… و ویدئوهای غیرآموزشی شامل مستند زندگینامه هنرمندان بزرگ، انیمیشن، شاهکاری معماری جهان، موسیقی ملل و… می‌باشد. دوره‌ها به‏طور کلی شامل ویدئوهای عضویتی و رایگان آموزشی و غیر آموزشی می‏شوند. دوستان همراه اولی برای عضویت در سرویس عدد 1 را به 309203 ارسال کنید و یا به وب سایت  www.artel.ir مراجعه نمایید.

کلاسرو: ﯾﮏ ﻧﺮم اﻓﺰار وﯾﺪﯾﻮﯾﻰ آﻣﻮزﺷﻰ اﺳﺖ ﮐﻪ  ﺑﻪ ﺻﻮرت ﺗﺨﺼﺼﻰ ﺑﻪ ﺑﺤﺚ آﻣﻮزش در ﺣﻮزهﺗﺤﺼﯿﻠﻰ و ﮐﻨﮑﻮر ﻣﻰ ﭘﺮدازد. وﯾﺪﯾﻮ ﻫﺎى آﻣﺎده ﺷﺪه در اﯾﻦ ﻧﺮم اﻓﺰار  در  ﺣﻮزه ﮐﻨﮑﻮر ﺗﻮﺳﻂ  ﺗﯿﻢ ﺣﺮﻓﻪ اى اﺳﺘﺎﺗﯿﺪ ” آﻓﺒﺎ”  ﻣﺘﺸﮑﻞ از  12 اﺳﺘﺎد ﺑﺮﺟﺴﺘﻪ  ﮐﺸﻮر ﺗﻬﯿﻪ ﺷﺪه اﺳﺖ. اﯾﻦ ﻧﺮم اﻓﺰار، اﻣﮑﺎن دﺳﺘﺮﺳﻰ و اﺳﺘﻔﺎده از ﺗﺴﺖ ﻫﺎ و ﺗﻤﺮﯾﻨﺎت ﻫﺪﻓﺪار و ﺳﻮاﻻت آرﺷﯿﻮى ﮐﻨﮑﻮرﻫﺎى ﺳﺮاﺳﺮى، ﮐﻪ ﺗﻮﺳﻂ اﺳﺎﺗﯿﺪ ﻣﺮﺑﻮﻃﻪ ﺟﻬﺖ آﻣﺎدﮔﻰ  ﻫﺮ ﭼﻪ ﺑﯿﺸﺘﺮ داوﻃﻠﺒﺎن ﺗﻬﯿﻪ ﺷﺪه  اﺳﺖ را ﻓﺮاﻫﻢ ﻣﻰ ﻧﻤﺎﯾﺪ. دوستان همراه اولی برای عضویت در سرویس عدد 1 را به 309293 ارسال کنید.

همیار: سامانه همیار سامانه‌ای متشکل از اپلیکیشن موبایل و وبسایت است که در حوزه محتوای آموزشی و سرگرمی و جهت ارائه در بستر 3G و 4G توسعه پیدا كرده‌است. هدف اصلی این سامانه ارائه محتوا به زبان فارسي برای حوزه‌های سبک زندگی، ترفند، ورزش، بهداشت، آرایش و پیرایش، تغذیه، آشپزی، مقالات و غیره است که از کانال‌های متداول موجود در بازار به آسانی برای مشترک قابل دستیابی نيست. علاقه‌مندان با ارسال 1 به 309291 قادر به عضویت و استفاده نامحدود از محتوای سامانه خواهند بود.    www.Ham-yaar.com

بازیرو: سامانه ای برای توزیع و فروش بازی های ویدیویی بوده و از درگاه وب و تلفن همراه قابل دسترسی است. بازیرو به گونه ای طراحی شده است که با هزینه بسیار اندک، کاربران به تنوع وسیعی از بازی ها دسترسی خواهند داشت و به جای خرید تکی بازی ها می توانند با پرداخت حق عضویتی ثابت بطور نامحدود و به تعداد زیادی بازی دسترسی داشته باشند. دوستان همراه اولی برای عضویت در سرویس عدد 1 را به 309200 ارسال کنید و یا به وب سایت  www.baziro.com مراجعه نمایید.
سیب اول: یک سرویس ویدیویی در زمینه سلامت، بهداشت و زندگی سالم میباشد و موضوعاتی همچون اطلاعات دارویی و عمومی پزشکی، خانواده سالم، سبک زندگی سالم و ….. را شامل میشود.           www.sibeavval.ir

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *