خدمات ارزش افزوده باند پهن (۳G)

شرح مختصر سرویس اپیدو app
سامانه چند رسانه ای اپیدو، مجموعه بسیار متنوع و ارزشمندی از محتوا شامل محتواهای اختصاصی، سرگرمی و آموزشی است که با بهره گیری از جدید ترین فناوری هوشمند تطابق با سرعت اینترنت، به کاربران اپراتور همراه اول امکان میدهد که با سرعت های مختلف اینترنت، از دیدن و شنیدن و بدون توقف محتواهای مورد علاقه لذت ببرند. امکان خرید تکی و دریافت اشتراک طلایی جهت دستیابی به تخفیفات باور نکردنی در این سامانه فراهم شده است. لازم به ذکر است که تمامی حقوق مربوط به ناشرین محترم در تامین محتوای این سامانه رعایت شده است.
اپلیکیشن دارای محتواهای پولی و رایگان در هر دسته می‌باشد. هر کاربر بدون نیاز به ثبت نام می تواند تمام ویدئوها و موزیک های رایگان را مشاهده نماید. برای مشاهده ویدئوها، موزیک های پولی، خرید تکی و بسته‌ نامحدود ویژه اپیدو نیاز به ثبت نام و عضویت در اپلیکیشن می باشد. برای ثبت نام در اپلیکیشن کافی است فرد شماره تلفن خود را (که همان نام کاربری فرد خواهد بود) در اپلیکیشن ثبت نماید. سپس از طریق پیامک رمز عبور مختص وی برای او ارسال خواهد شد و همچنین کاربران می توانند با ارسال کلیدواژه (۱۱۱) به ۳۰۷۰۰۰ عضو سرویس اپیدو گردند.
مشاهده محتواهای رایگان هیچ محدودیتی ندارد، اما عضویت به‏ صورت ماهیانه بوده و کاربران با پرداخت هزینه هر ماه، می‏توانند از محتواهای پولی استفاده نمایند. عضویت ماهیانه برای مشترکین دائمی همراه اول به‏صورت خودکار تمدید می‏شود، عضویت و استفاده از بسته‌ نامحدود ویژه اپیدو بصورت ماهیانه بوده و کاربران با پرداخت هزینه هر ماه، می توانند از تمام محتواهای پولی و بسته‌ها استفاده نمایند. بسته پولی ماهیانه مشترکین اعتباری به صورت روزانه ۴۰۰ تومان شارژ می گردد. و در صورتی که کاربر درخواست غیرفعالسازی کد(۲۲۲) به ۳۰۷۰۰۰ دهد، تمدید خودکار آنها لغو می شود. در حال حاضر، قیمت بسته نامحدود ماهیانه ۱۰،۰۰۰ تومان برای یک ماه در نظر گرفته شده است. با خرید بسته نامحدود تمام ویدئوها و موزیک ها به مدت یک‌ماه برای کاربر فعال می‌شود.
هزینه عضویت ماهیانه مشترکین دائمی پس از ارسال عدد ۱ و تایید به منظور پرداخت از طریق قبض یا اعتبار سیم کارت پرداخت خواهد شد و هزینه عضویت ماهیانه مشترکین اعتباری به صورت شارژ روزانه ۴۰۰ تومان می‌باشد.

آدرس سایت: https://www.appido.ir

شرح مختصر سرویس آرتل artel
ارائه محتوا غنی در حوزه هنر می‌تواند علاقه مندان خاص خود را داشته باشد، از این روست که آرتل در دو قالب اپلیکیشن و وب‏سایت به عنوان سامانه‌ای جامع از محتوای فرهنگی- هنری ارائه خواهد‏ شد. این سامانه می‌تواند شامل ویدئوهای آموزشی و غیرآموزشی در حوزه هنر باشد تا نیاز سطح وسیعی از جامعه مخاطبین فارسی زبان و هنردوست را تحت پوشش قرار دهد. هر فرد می‏تواند با ورود به سایت یا دانلود و نصب اپلیکیشن آرتل از محتوای آن لذت ببرد. کاربران می‏توانند با ارسال کلیدواژه‏های مقابل به ۳۰۹۲۰۳، بسته یا دوره موردنظر خود را غیرفعال نمایند (فعالسازی نیز با ارسال همین کلیدواژه ها بدون کلمه off صورت می‏پذیرد.)
لازم به ذکر است در صورتی که کاربر کلیدواژه off را به ۳۰۹۲۰۳ ارسال نماید، تمامی دوره‏ها و بسته‏های خریداری شده غیر‏فعال می‏شوند.
آدرس دانلود اپلیکیشن: www.artel.ir/home/download
آدرس سایت:www.artel.ir

شرح مختصر سرویس بوکستان bookestan
بوکستان کتابخانه ای در جیب شما خیلی از ما کتابخونا به مرور زمان به خوندن کتاب های الکترونیکی رو آوردیم. چون کتاب های الکترونیکی همش در دسترس‌اند و نه به جای زیادی احتیاج دارن و نه کوله پشتیمون رو سنگین می کنند. ولی همیشه جای یه نرم افزار کتابخوان خوب خالی بوده که هم کتاب های خوبی واسه فروش داشته باشه و هم حق ناشر رو حفظ کنه. بوکستان اولین نرم افزار کتابخوانیه که تونسته از سرقت فرهنگی جلوگیری کنه. یعنی کتاب ها به صورت عکس صفحه به صفحه دیده میشن و به صورت پی دی اف نیستن واسه همین ناشرا خیالشون راحته که کتاباشون کپی نمیشن. علاوه بر اون برای کتابخونای عزیز امکان ورق زدن کتاب قبل خریدن رو داره که با حال و هوای کتاب آشنا بشن و کلی امکانات دیگر اضافه کنید.
آدرس سایت و دانلود اپلیکیشن: http://bookapps.ir/

شرح مختصر سرویس بازیرو baziro
پروژه بازیرو پلتفرم طراحی شده برای دستگاه های تلفن همراه اندروید با محوریت بازی های موبایلی می باشد. این پلتفرم به عنوان یک گیم سنتر(مرکز بازی) امکان دانلود بازی های متنوع تلفن همراه را به کاربر میدهد. برای تهیه بهترین، پرطرفدارترین و کاربرپسند ترین محتوای ممکن برای بازیرو تلاش شده تا با مذاکره با تولیدکنندگان تراز اول سطح جهانی دستیابی به این محتوا میسر شود. از لحاظ ظاهری، اپلیکیشن به صورت ساده و کاربرپسند طراحی شده است. در طراحی منوها سعی شده که دستیابی به بخش های مورد نظر به آسانی صورت گیرد و حداقل تعداد کلیک مورد نیاز باشد. فعالیت های مربوط به این پروژه به دو دسته کلی تقسیم پلتفرم و محتوا تقسیم می شوند.
هدف اصلی از وبسایت بازیرو اطلاع رسانی می باشد. از آنجائیکه بازیرو ماهیتاً قابل استفاده بر روی دستگاه های تلفن همراه است، وبسایت صرفا جنبه آگاهی رسانی و معرفی خواهد داشت.
آدرس سایت و دانلود اپلیکیشن: http://www.baziro.ir/

شرح مختصر سرویس تیرکمون
تیرکمون در دو قالب اپلیکیشن و وبسایت ارائه خواهد شد. این سرویس شامل فیلم، شعر صوتی با قابلیت نمایش متن، دانستنی ها شامل متن، تصویر و بازی و سرگرمی باشد. استفاده از ابزارهای ارتباطی بزرگسالان به عنوان وسیله ای برای آموزش، بازی و سرگرمی کودکان و نوجوانان رایج شده و در دسترس بودن ابزارهای ارتباطی برای این قشر، نگرانی هایی را برای والدین رقم زده است. از این روست که ایده ارسال محتوای غنی در حوزه های مختلف متناسب با نیاز کودکان و نوجوانان که بتواند موجب افزایش خلاقیت آن ها باشد، میتواند علاقه مندان زیادی را به خود جلب نماید.
کاربران برای دسترسی و مشاهده محتوای برنامه نیازمند دسترسی به اینترنت می باشند. بخش فیلم این سامانه نیز شامل بخش ویدئوهای آموزشی و کارتون و انیمیشن می باشد. این سامانه شامل دوره های محتوایی رایگان و عضویتی می باشد که کاربران با عضویت و خرید بسته های ویژه، می توانند به تمامی محتواهای سامانه دسترسی داشته باشند.