shekarestan

نشر الکترونیک عروسک های شکرستان را روانه بازار می کند

نشر الکترونیک ایران مفتخر است در راستای رسالتی که در جهت مقابله با تهاجم فرهنگي و مقابله وکمرنگ شدن اقلام و کالاهايي که با فرهنگ ايراني – اسلامي مغايرت دارند به تولید عروسکهای ایرانی  مجموعه شکرستان و لوازم جانبی آن با کيفيت  بسیارعالی پرداخته که جاذبه هاي لازم را با توجه به شرايط سني و ويژگي هاي شخصيتي دانش آموزان دارند.

تولید عروسک های شکرستان رنگ و بویی ایرانی بومی به بازار بخشید واین رویکرد منجر به طراحی حدود 30عروسک از شخصیت های شکرستان شد تا در کنار اقلام دیگری مانند خودکار،تی شرت،کاغذ کادو،نوشت افزارمدارس و…مجموعه ای از 70 قلم متنوع از تولیدات جانبی این سریال را تشکیل دهد.

نشر الکترونیک ایران مجموعه شکرستان  را وارد شبکه نمایش خانگی می کند

از فعالیت های مورد اقدام شرکت نشر الکترونیک ایران، توزیع مجموعه انیمیشن شکرستان در شبکه نمایش خانگی است. این مجموعه 108 قسمتی در هر بخش توزیع در چهار قسمت به صورت دی وی دی وارد بازار می‌شود که هر دی وی دی 60 دقیقه است. این اولین انیمیشن ایرانی است که وارد بازار برای عرصه گسترده می‌شود.

انیمیشن ”شکرستان” حکایت‌ها و ضرب المثل‌های قدیمی ایران را برای کودکان و نوجوانان روایت می‌کند. ”شکرستان” شهری است خیالی که همه چیز در آن وارونه است. اتفاقاتی که در این شهر رخ می‌دهد به قدری عجیب و غریب است که حتی مردم شکرستان را متحیر می‌کند.